Reštaurácia Al Lago Priamo na brehu Štrbského plesa

Naša reštaurácia

Pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka reštaurácia Al Lago jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít. Dôraz je kladený hlavne na čerstvé a pôvodné suroviny a preto si jedlá zachovávajú tú správnu pôvodnú chuť. Pizza je robená z talianskej múky Caputo, stejky sú pripravované z odležanej argentínskej sviečkovice a polievka Demikát zahusťovaný vodou z halušiek. Pri príprave jedál nepoužívame umelé dochucovadlá a múku na zahusťovanie. Pre vegetariánov máme k dispozícii široký výber jedál práve tak ako aj bezlepkové cestoviny a pizzu pre celiatikov. V prípade akýchkoľvek iných požiadaviek vieme byť plne nápomocný.

Kvalita našej reštaurácie bola ohodnotená aj ocenením projektu TREND TOP Reštaurácie a hotely na Slovensku.

Ubytovaným hosťom ponúkame možnosť polpenzie – a večere formou 4 – chodového menu – predjedlo, polievka, hlavné jedlo – výber z 3 jedál a dezert.

Pre neubytovaných hostí je reštaurácia otvorená denne od 12:00 do 22:00 s ponukou jedál pripravovaných. V reštaurácii Al Lago každoročne pripravujeme pre našich hostí sezónne ponuky.

Z našej ponuky si vyberú aj hostia s rôznymi intoleranciami a alergiami. V prípade potreby poradiť, obráťte sa na náš personál, s výberom a úpravou vám radi pomôžu

Váš gastronomický zážitok obohaťte výberom kvalitných vín a nápojov. Nechajte si poradiť a doprajte si to najlepšie.

Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik, ktorý svojou prepojenosťou s reštauráciou ponúka rodičom možnosť pokojného stravovania sa v spoločnosti detí. Na večerné posedenie je určený salónik s výberom koňakov a cigár v príjemnom kreslovom posedení. Letná terasa ponúka možnosť oddýchnuť si pri dobrom nápoji či jedle priamo na otvorenom priestore a čerstvom vzduchu.

Našim hosťom pripravíme individuálne ponuky pre rodinné stretnutia, svadby, oslavy a pracovné stretnutia na základe požiadavky, podľa ktorej sa snažíme vyhovieť predstave klienta

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že vstup do reštaurácie nie je povolený domácim miláčikom.

Reštaurácia mäsité jedlá II
Reštaurácia šalát
Reštaurácia morské plody
reštaurácia mäsité jedlá
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko
Hotel Solisko

Raňajky

  • podávame v čase od 7.00 – 10.30 hod.
  • sú zahrnuté v cene ubytovania
  • sú podávané formou švédskych stolov
  • obsahujú teplé a studené jedlá, nárezy syrov a salám, čerstvé – doma dopekané pečivo a sladké koláče, výber musli a cereálií, čerstvé ovocie a zeleninu, jogurty, paštéty, pomazánky, džemy, džúsy, kávu a čaj
  • za príplatok polievky a panini
  • na základe objednávky, Vám izbová služba prinesie raňajky do postele

Napísali o nás

V magazíne Top hotelierstvo, vo vydaní jeseň/zima 2019, nájdete príjemný rozhovor, v ktorom sme odpovedali na častú otázku: Talianska kuchyňa na brehu Štrbského plesa? Ako na ňu odpovedal náš šéfkuchár Martin Kurhajec, ako sa dostal na túto pozíciu, čo čaká návštevníkov, ktorí si prídu dopriať gurmánsky zážitok do našej reštaurácie Al Lago a ďalšie zaujímavé informácie nájdete práve v tomto článku.

Prajeme príjemné čítanie a radi sa s vami stretneme pri chutne naservírovaných jedlách.