Weddings

Wedding day with us

The most beautiful place for the most beautiful day

WEDDING IN TATRAS

EXPERIENCE A LARGE DAY OF YOUR JOINT STORY ON THE BAR

Priestory nášho hotela a jeho personál vám pripravia a poskytnú všetko potrebné na deň, počas ktorého spečatíte svoju lásku a poviete si „áno“. Romantické prostredie s originálnou atmosférou na brehu jazera Štrbské pleso, v objatí prírody, pod štítmi Vysokých Tatier v prítomnosti vašej rodiny a najbližších spolu vytvoria krásny zážitok, na ktorý budete radi spomínať.

Pre váš veľký deň vám vieme poskytnúť priestory slávnostne vyzdobenej miestnosti pre xxx hostí s tanečným parketom.

Originalita miesta, ktoré sa vám ponúka, spočíva v jedinečnosti priestorov hotela, ako aj jeho okolia, ktoré vytvárajú originálnu atmosféru pre vaše svadobné fotenie.

Splňte si svoje sny o ideálnej romantickej svadbe. Postaráme sa o vaše pohodlie, výnimočné momenty a slávnostnú atmosféru počas celého dňa.

Spojenie histórie, vkusného luxusného vybavenia hotela, profesionálnych gastro- a ubytovacích služieb sú pravou voľbou pre váš výnimočný deň.

Všetky detaily týkajúce sa svadby v našom hoteli a služieb, ktoré vám v rámci tejto udalosti vieme poskytnúť, sa vždy snažíme realizovať tak, aby sme v čo najväčšej miere naplnili vaše sny a predstavy. Preto, ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

WEDDING UNDER THE HEAVEN

Každý pár si praje, aby veľký deň ich spoločnej lásky bol originálny a svadobní hostia sa cítili príjemne. Jednou z možností je uskutočniť ho na unikátnom mieste. Náš hotel vám ponúka usporiadať obrad pod holým nebom, na brehu najznámejšieho plesa vo Vysokých Tatrách. Prežite tradičné momenty netradičným spôsobom.

Ak ste sa rozhodli pre svadbu v exteriéri, pod holým nebom, v lone Vysokých Tatier, postaráme sa o prípravu miesta vášho obradu na brehu jazera. Náš hotel sa nachádza doslova pár metrov od miesta, na ktorom sa uskutoční slávnostný svadobný obrad. Postaráme sa o prípravu výzdoby a pohodlné usadenie pozvaných hostí.

WEDDING MENU

Spolu s naším šéfkuchárom a jeho tímom pre vás zostavíme originálne svadobné menu podľa vašich chutí a predstáv. Skvelá kuchyňa a výhľad na tatranské okolie hotela spolu vytvoria gurmánsky a spoločenský zážitok pre vás aj vašich hostí.

ACCOMMODATION OF WEDDING GUESTS

Pre vás a vašich hostí máme pripravené ubytovanie v hotelových izbách. Mnohým pozvaným hosťom tak uľahčíte možnosť zúčastniť sa vašej svadby. Vy, budúci mladomanželia, ako aj viacerí z hostí určite ocenia možnosť ubytovať sa priamo na mieste konania svadobnej oslavy.

Our wedding